Відмінна якість при будь-якому розмірі.

Широкоформатний  і  інтер’єрний  друк має великий спектр виробничих рішень, що дозволяє застосовувати цей вид друку в різних зовнішніх і внутрішніх оформлювальних роботах.
Реклама великого формату завжди привертала підвищену увагу. У наш час, коли величезні рекламоносії  зустрічаються на кожному кроці, реклама малого формату може просто загубитися на їх фоні. Тому жодна рекламна кампанія не обходиться без технологій широкоформатного друку.
З допомогою цифрових широкоформатних принтерів ми виготовимо для Вас рекламну продукцію великого і дуже великого формату. Замовляючи широкоформатний друк  необхідно визначитись  з матеріалом і вимогами до якості зображення, виходячи з місця і тривалості експонування, Ваших побажань і творчих задумів, рекламного бюджету.
Якість зображення. Під цим терміном ми маємо на увазі роздільну здатність друку, тобто кількість точок фарби на одиницю площі матеріалу. Зазвичай, при виготовленні макету і друку, стандартом є dpi (dots per inch (точок на дюйм). Наша продукція має роздільну здатність від 360dpi до 1440dpi. Чим ближче до глядача передбачається експонування зображення, тим вищим має бути його dpi. Наприклад,  друк для використання в дизайні інтер’єру – 1440dpi, рекламна наклейка на вітрині магазину – 720dpi, постер 3х6, брендмауер на будівлі – 360dpi. Звичайно, можна виготовити, приміром, постер 3х6, для експонування на висоті близько 6 метрів, з роздільною здатністю в 1440dpi, але на такій відстані очі  людини не в змозі розрізнити деталі, доступні тільки для такої якостї, відповідно плоди Ваших зусиль ніхто не оцінить, а ціна виросте на декілька порядків.