Оформление входных групп
Вывески и объемные буквы

Від таблички до вхідних груп

Розробляємо, виготовляємо, розміщуємо та обслуговуємо.

Рекламні покажчики спрямовані, в першу чергу, на визначення місця розташування рекламованого об’єкту і знаходяться у безпосередній близькості від нього. До них відносяться вивіски, вітрини, рекламні щити, штендери,  дорожні покажчики, банерні розтяжки. Така зовнішня реклама  є невід’ємною частиною системи навігації і яскравим носієм фірмового стилю замовника.

Іміджеві конструкції – стильні рекламоносії, які проектуються для того, щоб підкреслити статус і акцентувати особливу увагу на організації або бренді. Це лайтбокси, об’ємні букви, стелли, дахові  установки, неонові, динамічні вивіски і т.д.

Стандартні медіа-носії. Це конструкції, які найчастіше використовуються для проведення рекламних кампаній та охоплення великої території. Сюди відносяться білборди, сітілайти, призматрони, скролли, беклайти, перетяжки, брендмауери. Такі конструкції можуть використовуватися як для частої зміни сюжету, так і для експонування зображення на тривалий термін.

Інтер’єрна реклама. Зазвичай її виділяють в окремий вид реклами, проте матеріали і виробництво часто схожі. Ту ж саму вивіску можна розмістити при вході в приміщення і безпосередньо в торговому комплексі. Відмінністю буде лише те, що ця реклама не піддаватиметься погодним чинникам, а її сприйняття відбуватиметься з ближчої відстані. Сюди також  відносять стенди, системи навігації, POS- матеріали, інтер,єрні логотипи, загалом все, що можна віднести до інформаційних носіїв, що знаходяться у середині приміщення.