Реклама на транспортеРеклама на транспорте
Реклама на транспортеРеклама на транспорте
Реклама на транспортеРеклама на транспорте

Корпоративний, громадський, особистий

Транспорт має величезний потенціал для реалізації найсміливіших рекламних ідей. Не лише вигідне співвідношення ціни і якості, але і щонайширший спектр інших, не менш вражаючих можливостей дозволяють йому займати велику нішу у сфері рекламного бізнесу.

Переваги розміщення реклами на транспорті:

•Масова доступність – вашу рекламу можуть побачити усі жителі міста, незалежно від їх місця проживання/работи/відпочинку.
•Динамічна мобільність – постійне перебування в русі не лише значно розширює доступність транспортної реклами, але і дозволяє  “доносити” ваша пропозиція безпосередньо до потенційного клієнта.
•Виборча пропозиція – вибираючи той або інший маршрут автотранспорту, ви обкреслюєте територіальні межі експонування своєї пропозиції, визначаючи тим самим контингент потенційних споживачів.
•Позитивна ненав’язливість – реклама на транспорті не відриває людей від їх повсякденних справ, зачіпаючи лише пасивну увагу і не викликаючи при цьому роздратування і негативного відношення до рекламованого товару/послузі.” вашу пропозицію безпосередньо до потенційного клієнта.