буквы из пенопластабуквы из пенопласта
Буквы из пенопласта

Елітна реклама без великих витрат

З усіх матеріалів для виготовлення зовнішньої реклами найбільшу ефективність має пінополістирол. Звичайний, на перший погляд, пінопласт може допомогти в розвитку Вашого бізнесу.
• На пінопласт не впливають ні температура, ні вологість; після армування він не боїться дії прямих сонячних променів, не піддається деформації навіть від сильного вітру. Саме тому Ви можете бути повністю впевненими, що такий виріб прослужить Вам не один рік.
• Пінополістирол дуже легко піддається різанню і обробці, тому навіть найсміливіші Ваші задумки можна легко втілити в життя. Для цього Вам потрібно  лише звернутися до нас по допомогу.
• В наші дні комп’ютерні технології дозволяють з максимальною точністю спроектувати і відтворити будь-які об’єкти в точності такими, якими вони і планувалися. При цьому терміни і витрати зводяться до мінімуму.

Не варто також забувати, що об’ємні інсталяції, фігурки, букви і цифри набувають все більшої популярності в оформленні свят. Виглядає це дуже незвично і вражаюче, створюючи веселу і приємну атмосферу. Квіти, сніжинки, серця і різні написи – ми допоможемо Вам втілити все це в життя, не залежно від розміру і форми. Також, завдяки прекрасній плавучості пінопласту, можливе виробництво і установка об’ємних фігур і інших об’єктів для свят на воді. Організація урочистостей завжди пов’язана з малоприємним клопотом, тому компанія ” Ріара” готова допомогти Вам в оформленні будь-яких свят. Звертайтеся, і проводьте свята весело!