Печать на холсте

Для фотошпалер максимальна ширина безшовного зоображення обмежена шириною матеріалу та становить 1,28 м.

Наприклад, якщо Ваше замовлення має розмір 3м х 5м, то при виготовленні виріб буде розділено на чотири рівні частини, як показано на малюнку нижче.

Фотообои КиевФотообои Киев

Сам собі дизайнер та художник

Ті, хто коли-небудь займалися створенням інтер’єру, напевно знають, що між бажаним і доступним нерідко існує величезна прірва – прірва, здатна звести нанівець усі старання по втіленню заповітної мрії в реальність.

Ми пропонуємо  усім  бажаючим  свою професійну допомогу в реалізації задуманих ідей. Вам досить викласти свої задумки відносно майбутнього дизайну і наші фахівці забезпечать виготовлення фотошпалер в повній відповідності з необхідним результатом. Довгі рейди по магазинах і вибір альтернативних варіантів тепер абсолютно ні до чого. Завдяки можливості замовити фотошпалери в Києві, ви завжди можете отримати те, що і було задумано.
Шпалери, виготовлені під ваш інтер’єр – не розкіш, а усього лише прагнення створити ідеальний образ конкретного приміщення. Вони можуть привнести трохи світла і візуально розширити обмежений простір або ж, навпаки, затемнити і візуально зменшити приміщення, дозволяючи, у результаті, досягти найбільшої гармонії форм і розмірів.
Розташування кімнати відносно сторін світу здатне визначити відповідне колірне оформлення. Різні відтінки синього і коричневого мають здатність поглинати надмірну кількість сонячного світла, формуючи комфортний світловий режим в південних зонах. На противагу їм, північні приміщення, які відчувають нестачу тепла, краще виглядають в оформленні золотистих, помаранчевих, зелених і пурпурових кольорів. Так, наприклад, в Києві користується особливою популярністю друк фотошпалер з використанням яскраво-жовтих, помаранчевих  та  салатових тонів, які здатні не лише візуально розширити простір, але й зробити кімнату світлішою  у  1,5-2 рази.
Якщо з вашого вікна відкривається чудовий вид на свіжу зелень, слід знати, що в кімнаті переважатиме зеленувате освітлення; якщо ж, навпаки, височіють висотні будівлі в коричневих відтінках, то приміщення виявиться під впливом червонуватого фону.

Уся продукція відрізняється високою якістю, властивою німецькому виробникові.  Спеціальні матеріали з паперовою або нетканою основою і високоякісним ПВХ-покриттям відрізняються стійкістю до впливу різних чинників довкілля, включаючи механічну дію, сонячні промені, вологу і хімічні засоби очищення.
Визначаючись з колірною гаммою, радимо врахувати дію кольору на настрій і самопочуття людини.

Наприклад, зелений колір освіжає і заспокоює, його дія благотворна при безсонні, перевтомі; під його впливом знижується кров’яний тиск.

Фіолетовий вже не стільки заспокоює, скільки розслабляє психіку.
Ви ,напевно,  вже отримали десятки порад професіоналів  і не зовсім, з приводу вибору шпалер. Дозвольте додати і нашу пораду:  зробіть так, як Ви вважаєте за необхідне,  жоден професіонал не зможе так облаштувати Ваш життєвий простір як Ви самі, адже саме Вам жити в цьому приміщенні, саме Вам приймати в нім гостей, влаштовувати вечірки, лягати спати і прокидатися.
Зверніть увагу. Щільність фотошпалер близько 300 гр/м2. Обклеювання слід робити клеєм для важких шпалер. Купуючи клей, зверніть увагу реалізатора на вагу матеріалу.