Компанія RIARA вперше вийшла на рекламний ринок в 2009 році, практично відразу ставши лідером в ніші реклами на транспорті. Стрімкі темпи розвитку і тенденції ринку дуже скоро стимулювали нас розширити лінійку послуг.  RIARA сьогодні – це команда фахівців, що працюють у сфері зовнішньої і внутрішньої реклами, широкоформатного та  інтер’єрного друку. 

З року в рік ми зростаємо разом з нашими клієнтами. Наші партнери задоволені, ми щасливі, що підтверджує звання «Лідера галузі» в 2014 і 2015 роках за версією Національного бізнес рейтингу України. В 2016 році компанія стала участником “Української Асоціації Візуальної Індустрії”, в 2018 здобула членство “EUROPEAN SIGN FEDERATION”. Прогрес в русі (Progress in motion) – ми вірні цьому девізу з перших днів роботи.  Ми дорожимо своїм ім’ям, RIARA – це офіційно зареєстрована торгова марка.

Чому ми перші?  Ми не просто знаємо ЩО робити, ми знаємо ЯК. В компанії RIARA власне високотехнологічне виробництво, що дозволяє реалізувати з нуля проект будь-якої  складності.  Ми ніколи не говоримо «ні»,  ми знаходимо можливості. 

Репутація і якісний розвиток – це те, на чому ми стоїмо. 

Детальніше з повним переліком послуг  Ви можете ознайомитися  в розділі «Виробництво». 

Побачити те, що ми робимо і як, можливо в розділі  Портфоліо.


Компанія Ріара має зареєстровану торгову марку (знак для товарів та послуг) “Riara”. Фізична особа-підприємець або юридична особа може використовувати у підприємницькій діяльності торгову марку “Riara” на підставі та відповідно до умов укладеного ліцензійного договору.